Prawidłowy montaż piecyka lub kominka jest bardzo ważny, jeśli urządzenie ma działać w pełni sprawnie i wydajnie, a także wyglądać estetycznie we wnętrzu nie zaburzając jego aranżacji. Nasi specjaliści zadbają nie tylko o pomoc w doborze urządzeń ogrzewających, ale zajmą się również ich fachową instalacją u Ciebie w domu.

Montaż na terenie całego kraju

Kupujesz od nas urządzenie i chcesz, abyśmy od razu zajęli się jego zamontowaniem? Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, ponieważ przeprowadzamy prace instalacyjne na obszarze całego kraju.

Indywidualna wycena

Pamiętaj, że wycenę montażu wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta. Wynika to z faktu, że specyfika danego zlecenia jest inna i zależy od kilku czynników: stopnia trudności prac czy ilości i rodzaju wykorzystanych materiałów. 

Kupując piecyk lub kominek z montażem płacisz tylko 8% za VAT.

Oferta ze stawką 8% VAT TYLKO dla osób fizycznych dokonujących zakupu urządzenia na cele mieszkaniowe w ramach usługi kompleksowej tj. składającej się m. in. z doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, przy wykorzystaniu materiałów niezbędnych do podłączenia i szkolenia z obsługi pieca. Dotyczy jedynie osób fizycznych spełniających warunki art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT). Podana cena pieca NIE ZAWIERA kosztów m. in. doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Cena obejmująca całość kompleksowej usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta i miejscowych uwarunkowań.