Wkłady na pellet oraz drewno c.o-dgp

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Wkład kominkowy KAWMET W13A (11,5 kW) ECO

2 067,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W9 (9,8 kW) ECO

2 067,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W6 (10,1 kW) ECO

2 321,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W15 (9,4 kW) ECO

2 385,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W17 (12,3 kW-16,1kW) ECO

2 777,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W16 (9,4 kW-13,5kW) ECO

2 788,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W17 (16,1 kW) ECO

3 286,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W17 Decor (12,3 kW) ECO

3 307,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W15 (13,5 kW) ECO

3 339,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W17 Decor (16,1 kW) ECO

3 763,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W17 Panorama (16,1 kW) ECO

3 784,00 zł

Wkład kominkowy KAWMET W15 (16,3 kW) ECO

5 289,00 zł

Planujesz wymienić przestarzały kominek na nowy? Możesz zastąpić tradycyjny wkład na drewno, wybierając nowoczesny wkład kominkowy na pellet do zabudowy, który wpisze się w aranżację Twojego salonu. Mając w swoim domu zautomatyzowane urządzenie, którego inteligentne funkcje pozwolą Ci w szybki sposób ogrzać pokój aż do uzyskania idealnej dla Ciebie temperatury, oszczędzasz swój cenny czas i energię. Poznaj dokładnie oferowane przez nas wkłady kominkowe na pellet i dobierz model, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Wkład kominkowy na pellet - jaki wybrać?

Chcesz cieszyć się efektywną pracą kominka i przy okazji odpocząć przy naturalnym ogniu? Automatyczne rozwiązanie grzewcze w postaci wkładu kominkowego na pellet to świetny sposób na poprawę atmosfery w dziennym pokoju. Kominki, aby niezawodnie spełniały swoją funkcję, powinny być dobrane indywidualnie dla danej przestrzeni i z uwzględnieniem takich parametrów jak m.in.: moc, szerokość oraz zastosowany systemu ogrzewania. Zobacz, jakie modele czekają na to, aby stać się źródłem ciepła w Twoim domu.

  • Wkład kominkowy z wentylatorem nadmuchowym

Stylowy wkład do kominka na pellet CERINO 7,5 kW jest przeznaczony do ogrzewania małych pomieszczeń o kubaturze do 160 m3 i jest wręcz stworzony dla domów pasywnych. Ogrzewa wnętrze za pomocą wbudowanego wentylatora, który nawiewa do pomieszczenia ciepłe powietrze. Jego minimalistyczna forma pasuje do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

  • Wkład kominkowy z płaszczem wodnym

Kolejną propozycją jest model MB Pellet, który należy do grupy produktów z płaszczem wodnym. Tym, co wyróżnia ten wkład, jest duże palenisko, dzięki któremu można podziwiać okazały płomień. Wybierając tę opcję wkładu, możesz dobrać kształt drzwiczek - kwadratowe, horyzontalne (panoramiczne) lub wertykalne.

  • Wkład kominkowy z nadmuchem lub DGP

Ciekawym rozwiązaniem jest urządzenie Andrea 11 kW, które oprócz nadmuchu ciepłego powietrza do wnętrza, w jakim się znajduje, ogrzeje dodatkowo niezależne pomieszczenie. Pojemny zbiornik zmieści 15 kg pelletu, dzięki czemu kominek może pracować bez przerwy przez 25 godzin.

Wkład kominkowy na pellet - włoska estetyka

Ogromną zaletą naszych wkładów kominkowych jest ich ponadczasowy design będący rezultatem pracy włoskich projektantów. Kominki, ponieważ często stanowią centralny punkt we wnętrzu, powinny nie tylko służyć jako przydatne urządzenie do ogrzewania, ale pełnić funkcję pięknej ozdoby. Klasyczny czarny kominek wpisze się w każde wnętrze, jednak warto wiedzieć o innych wariantach kolorystycznych.

Przykładem jest wkład Andrea, którego szlachetny styl jeszcze bardziej podkreśli ramka wykonana z kamienia serpentynitu. Równie atrakcyjnie w dziennym pokoju będzie prezentować się kominek o ciepłym odcieniu golden. Rama w tym kolorze przygotowana z efektownego złotego piaskowca dostępna jest przy modelu Atomo.

Dlaczego warto wybrać wkład na pellet do kominka?

Wkład do kominka na pellet o wysokiej sprawności i wydajności to niezbędny element wyposażenia Twojego domu. Chcąc się ogrzać, po prostu wypełnij zbiornik pelletem i czerp przyjemność z przebywania we wnętrzu, w którym panuje idealna temperatura i przytulna atmosfera. Warto zamówić nowoczesny wkład kominkowy ze względu na takie zalety jak:

  • zasilane ekologicznym paliwem drzewnym mającym formę granulatu, które wydziela znikomą ilość spalin,
  • automatyczny dobór mocy i system kontroli spalania,
  • pojemny zbiornik na paliwo pozwalający na wielogodzinną pracę,
  • wkłady na pellet posiadają automatyczny podajnik,
  • duże przeszklone drzwiczki, dzięki którym możesz podziwiać ogień w pełni okazałości,
  • są w pełni bezpieczne. Skonstruowane są zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa i emisji spalin.

Jeśli interesują Cię nasze produkty, skontaktuj się z nami, a nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.