Ciepło emitowane przez naturalny ogień jest niepowtarzalne i tworzy we wnętrzach przyjemną atmosferę. Jeśli chcesz poczuć to na własnej skórze, wybierz włoskie kominki i piece na pellet.

Dostarczamy urządzenia producentów Eva Calor - Thermorossi oraz Caminetti Montegrappa, dzięki którym w Twoim domu będzie panować zawsze optymalna temperatura, którą ustawisz pod indywidualne preferencje. Przemyślana konstrukcja urządzeń i zastosowane nowoczesne systemy umożliwiają łatwy montaż i obsługę, a także bezpieczeństwo użytkowania oraz utrzymanie w ich obrębie nieskazitelnej czystości.

Czym się zajmujemy?

 • Sprzedajemy i doradzamy – spośród wielu modeli pomożemy dobrać piec lub kominek idealny pod względem wielkości, mocy oraz wyglądu.
 • Montujemy i serwisujemy – działamy na terenie całej Polski, więc niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, pomożemy zainstalować urządzenie lub przeprowadzimy serwis.

Dlaczego warto wybrać piec i kominek na pellet?

 • Efektywność
  Zaletą oferowanych przez nas pieców i kominków jest ich duża wydajność oraz oszczędność. Wbudowany system kontrolowanego spalania optymalizuje pracę urządzeń i pozwala generować ciepło zgodnie z ustawionymi parametrami.
 • Wygoda użytkowania
  Piecyki i kominki są zautomatyzowane, a więc ich obsługa ogranicza się do wsypania pelletu do zasobnika i włączenia urządzenia. Dzięki wbudowanym sterownikom lub za pomocą pilota można swobodnie regulować temperaturę i czas pracy urządzeń. Istnieje także mozliwosci sterowania piecykiem przez tel. wystarczy dokupic modul wifi i pobrac aplikacje.
 • Nowoczesny design
  U nas każdy znajdzie piec lub kominek dla swojego wnętrza idealny pod względem wielkości, koloru i formy. Włoskie urządzenia pasują do wielu aranżacji – nowoczesnego minimalizmu, ponadczasowej klasyki czy klimatów retro.
 • Ekologia
  Urządzenia, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i emisji spalin. Materiał opałowy stanowią sprasowane i zmienione w formę granulatu odpady roślinne, będące czystym, wysokokalorycznym oraz wygodnym w przechowywaniu paliwem.

Pozwól się otulić ciepłem rozprowadzanym przez włoskie piece i kominki, które ogrzeją oraz ozdobią każde pomieszczenie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapoznaj się z dostępnymi modelami piecyków i kominków, a jeśli będziesz potrzebował pomocy w doborze urządzenia, chętnie podpowiemy, który z nich spełni Twoje oczekiwania.

Kupując piecyk lub kominek z montażem płacisz tylko 8% za VAT.

Oferta ze stawką 8% VAT TYLKO dla osób fizycznych dokonujących zakupu urządzenia na cele mieszkaniowe w ramach usługi kompleksowej tj. składającej się m. in. z doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, przy wykorzystaniu materiałów niezbędnych do podłączenia i szkolenia z obsługi pieca. Dotyczy jedynie osób fizycznych spełniających warunki art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT). Podana cena pieca NIE ZAWIERA kosztów m. in. doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Cena obejmująca całość kompleksowej usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta i miejscowych uwarunkowań.