Eva Calor

Pokazano 1-12 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Piecyk na pellet Tina 4 kW - Eva Calor.

3 490,00 zł

Piec na pellet Eva Calor Zita 7,5 kW z nadmuchem

3 790,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Thelma 9kW z nadmuchem

5 900,00 zł -2 010,00 zł 3 890,00 zł
  • -2 010,00 zł

Piec na pellet z nadmuchem Eva Calor Delia 9 kW

3 990,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor - Elsa 9,5kW z nadmuchem

3 990,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Giada 9kW

5 390,00 zł -1 100,00 zł 4 290,00 zł
  • -1 100,00 zł

Piecyk na pellet NOA 6kW Eva Calor

4 890,00 zł

Kuchnia na drewno Eva Calor Nausica 9,5 kW

8 990,00 zł -3 500,00 zł 5 490,00 zł
  • -3 500,00 zł

Piecyk na pellet EvaCalor z nadmuchem Heidi 6kW

5 896,81 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Marisa 9 kW - DGP PREMIUM

6 290,00 zł -300,00 zł 5 990,00 zł
  • -300,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Karina 9 kW

5 990,00 zł

Piec na pellet Eva Calor Lucilla 9kW - z nadmuchem

6 490,00 zł

Wybierając piecyk na pellet, zapewnisz sobie oraz swojej rodzinie szybkie, wydajne i skuteczne ogrzewanie. W tym celu możesz zdecydować się na piecyki z linii Eva Calor, które są łatwe w obsłudze i atrakcyjne pod względem wyglądu. Dzięki nim ogrzejesz swój dom ciepłem pochodzącym z naturalnego ognia. Piecyki Eva Calor w sposób ekologiczny i kontrolowany podniosą temperaturę w pomieszczeniach, tym samym poprawią komfort cieplny domowników oraz podkreślą oryginalny styl wnętrza.

Piecyki z linii Eva Calor z nadmuchem

Piecyki z nadmuchem z linii Eva Calor są nie tylko łatwe w obsłudze i bardzo wydajne, ale co ważne dla wielu użytkowników, charakteryzują się niebanalnym wzornictwem. Szukając oszczędnych rozwiązań, nie możesz przejść obojętnie obok włoskich piecyków na pellet. Piecyki z nadmuchem przeznaczone są do ogrzewania jednego pomieszczenia. Obsługa piecyków nie jest trudna. Wystarczy podłączyć urządzenie do komina i źródła prądu, a następnie wsypać pellet i ustawić odpowiednią temperaturę.

Ogrzewanie takimi piecykami polega na tym, że ciepłe powietrze wtłaczane jest do pomieszczeń poprzez wentylatory, co sprawia, że czas oczekiwania na nagrzanie się pomieszczenia jest stosunkowo krótki. Nowoczesne i zautomatyzowane piecyki zapewniają długi czas pracy na jednym załadunku. Piecyk posiada dużą szybkę, więc można zobaczyć przyjemną wizję ognia. Włoski producent piecyków oferuje w pełni zautomatyzowany piec, który skutecznie nagrzeje powietrze. Zastosowanie odnawialnego paliwa, jakim jest pellet, nie szkodzi środowisku. Kominek spełnia rygorystyczne normy emisji spalin.

Piecyki Eva Calor z DGP

Piecyki Eva Calor z DGP, czyli z dystrybucją gorącego powietrza to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz ogrzać więcej niż jedno pomieszczenie. Na cały system ogrzewania tego typu składa się piec wraz z podpiętymi do niego kanałami grzewczymi, który zostają doprowadzone do ogrzewanych pomieszczeń. Posiadając taki piecyk, nie potrzebujesz grzejników, co za tym idzie, masz dodatkową przestrzeń do zagospodarowania.

Taki piecyk zaopatrzony w szereg funkcji jest niezastąpionym dodatkiem do każdego domostwa. Wieczorne przesiadywanie przy kominku i możliwość obserwacji ognia to jedna z zalet piecyków. Nie można pominąć funkcjonalności, dzięki którym w szybki sposób ogrzejesz pomieszczenia. Są nimi: automatyczne rozpalanie i wygaszanie, moduł Wi-Fi, który umożliwia sterowanie z tabletu lub telefonu czy kilka stopni regulacji mocy, co pozwala oszczędzić pellet i umożliwia kontrolę temperatury.

Stylowe kominki Eva Calor - jaki wybrać?

Jeśli należysz do osób szukających urządzeń funkcjonalnych, ale również dobrze wyglądających, piecyk Nia 15 kW jest w sam raz dla ciebie. Jest to piecyk typu SLIM o niewielkich rozmiarach i znakomitej wydajności. Posiada stalowe lakierowane panele, które prezentują się bardzo oryginalnie i pasują do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Ciekawą propozycją jest piecyk TOP NX z zaokrągloną obudową, która dostępna jest w dwóch kolorach, czyli kremowy i błyszczący burgund. Dostępne kolory umożliwiają dopasowanie piecyka do kolorystyki wnętrza.

Piecyki Eva Calor - jakie mają funkcje?

Piec na pellet Eva Calor to połączenie tradycji z nowoczesnością. Technologia piecyków gwarantuje komfort użytkowania. Do inteligentnych funkcji, które zostały zastosowane w urządzeniach, które znajdują się w naszej ofercie, zaliczają się m.in.:

  • automatyczne rozpalanie,
  • kilkustopniowa regulacja mocy urządzenia,
  • termostat - kontrolowanie warunków termicznych w pomieszczeniach za pomocą wbudowanego czujnika temperatury,
  • możliwość zamontowania modułu do zdalnego sterowania urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu.

Niektóre piecyki wyposażone są dwa tryby pracy, to jest manual i chrono. W trybie manual celem jest uzyskanie i utrzymywanie zadanej temperatury w pomieszczeniu, która mierzona jest czujnikiem. W tym trybie piecyk odpala się i wygasza w zależności od ustalonej temperatury. Chrono natomiast to tryb, w którym ustala się tygodniowy plan czasu pracy i godzinowy zakres pracy piecyka. Dzięki temu trybowi można cieszyć się pełną automatyką oraz funkcjonalnością piecyka. Z całej gamy automatycznych piecyków można wybrać coś dla siebie. Funkcje zapewniają maksymalnie wygodne działanie bezobsługowych piecyków.

Dlaczego warto wybrać włoskie piece Eva Calor?

Piecyki Eva Calor to nowoczesne rozwiązanie, które posiada szereg zalet m.in. szybkie i równomierne nagrzewanie pomieszczeń czy możliwość korzystania z ekologicznego paliwa. Ponadto ogromnym atutem jest również cicha praca wentylatora oraz to, że mając taki piecyk, nie musisz instalować grzejników oszczędzając miejsce w pokoju. Do innych korzyści można zaliczyć wydajność spalania pelletu, wyjmowany pojemnik na popiół ułatwiający utrzymanie paleniska w czystości, a także, w przypadku piecyków z DGP możliwość ogrzania kilku pomieszczeń naraz.

Oferta wkładów kominkowych i piecyków jest naprawdę bogata. Kupując piecyk Eva Calor, masz pewność, że dostajesz produkt tylko najwyższej jakości, który dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów posłuży przez długie lata. Jesteś zainteresowany konkretnym modelem piecyka? Skontaktuj się z nami i wspólnie dobierzmy najlepsze urządzenie dla Twojego domu.