Elementy kominowe

Pokazano 1-12 z 374 pozycji

Aktywne filtry

Jak wiadomo, kominki na pellet są coraz popularniejsze. Wraz ze wzrostem zainteresowania poszerza się oferta. Oprócz gotowych do działania kominków w naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości i niezawodne części do kominków. Coś zepsuło się w twoim kominku lub któraś z części nadaje się do wymiany? To normalne, że niektóre elementy zużywają się z biegiem czasu. Wówczas należy dokonać zakupu w naszym sklepie. Produkty i akcesoria można filtrować w celu wybrania odpowiedniej części.

Jakie części do kominków oferujemy?

W naszej ofercie części do kominków znajdziesz rury, rozety, uszczelni, kolanka oraz zaślepki służące również jako miska zbierająca skropliny spalin. Oferta jest naprawdę bogata. U nas znajdziesz również gotowe zestawy, w skład których wchodzą przyłącza kominowe do piecyka na pellet. Instalacja kominka nie jest aż tak trudną czynnością, ale warto wybrać sprawdzone akcesoria do kominków, które potrzebne są do poprawnego podłączenia piecyka. Swoich klientów zapraszamy do naszego sklepu w sieci, gdzie dobra cena przeplata się z wysoką jakością produktów.

Jedną z części do pieca jest przyłącze kominowe wykonane z blach stalowych. Stosuje się je jako przyłącze do odprowadzania spalin. Całość spawane jest techniką laserową, co pozwala uzyskać szczelność, trwałość i wyjątkową estetykę. Tylne płyty, kratki kominkowe i inne akcesoria doskonale sprawdzają się w połączeniu z piecykami.

Części do uszczelnienia kominków

Do uszczelnienia służą części kominkowe, do których można zaliczyć uszczelkę silikonową Darko, ponadto uszczelnieniu należy poddać szkło kominkowe i drzwiczki kominkowe. Wymienione uszczelki wytwarzane są z włókna szklanego, które jest odporne na temperaturę do 550 stopni Celsjusza. Kiedy wymienia się szkło kominkowe, należy wymienić również uszczelkę, gdyż zużyta nie spełnia swojej funkcji. Elementy kominkowe przy odpowiedniej pielęgnacji będą służyły przez długi czas.

Systemy kominowe - złączki i rury

Elementy kominkowe, takie jak rury, wykonane są ze stali lakierowanej na czarny mat oraz wyposażone w uszczelki odporne na wysokie temperatury. Taka rura pozwala szybko stworzyć estetyczne i szczelne przyłącze kominowe. Przydatną częścią do kominka jest złączka żeńska wykonana z materiałów wysokiej jakości, umożliwiająca połączenie dwóch części nyplowych, które zostały na przykład samodzielnie przycięte.

Przydatnym elementem jest uszczelka. Zużyta uszczelka może powodować niekontrolowaną wymianę gazów z otoczenia oraz odkładanie się sadzy w miejscu dopływu zimnego powietrza, dlatego trzeba regularnie kontrolować uszczelkę, a w razie potrzeby wymienić. Elementy do komina mają przystępne ceny i najwyższą jakość. Oferowane przez nas części kominkowe posłużą przez długi czas.

Dlaczego warto zamówić u nas części do kominków?

Przede wszystkim w naszej ofercie posiadamy elementy do kominka tylko wysokiej jakości. Każdy z elementów jest dostarczony od sprawdzonego producenta, więc nie trzeba martwić się o ich żywotność. Kupując u nas, otrzymujesz gwarancję niezawodności. Wykonanie oferowanych przez nas części jest bardzo precyzyjne i dokładne. Dzięki produktom wysokiej jakości nasz sklep jest w stanie zaopatrzyć naszych klientów w nowoczesne i solidne piecyki oraz akcesoria. Filtruj produkty na naszej stronie i wybierz, to czego potrzebujesz.