Akcesoria kominkowe

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Moduł Wi-Fi EvaCalor

890,00 zł

CM Mod

1 200,00 zł

Kominek nie od dziś kojarzy się z ciepłem domowego ogniska i przyjemnymi chwilami spędzonymi w gronie rodziny. Wiele osób marzy o posiadaniu kominka w salonie, dlatego tego typu urządzenia grzewcze cieszą się rosnącą popularnością. Jeśli zdecydujesz się na kupno kominka do swojego domu, warto, abyś pamiętał o podstawowym wyposażeniu do tego typu rozwiązań. Odpowiednie akcesoria kominkowe ułatwiają sterowanie urządzeniem czy rozniecanie ognia.

Jakie akcesoria kominkowe oferujemy?

W ofercie posiadamy akcesoria do kominka, dzięki którym korzystanie z urządzeń grzewczych jest jeszcze bardziej komfortowe. Na wygodę użytkowania, łatwość monitorowania parametrów czy szybkość uzyskania oczekiwanej temperatury w pomieszczeniu mają wpływ takie przyrządy do kominka jak:

  • zestawy radiowego sterowania dedykowane kominkom z linii Caminetti Montegrappa oraz Eva Calor,
  • zapalarki o mocy 9kW i 6kW pozwalające szybko rozniecić ogień w palenisku,
  • paleniska 4kW, 6kW i 9kW.

Te przybory usprawnią działanie i obsługę paleniska. Produkty dostępne są na naszej stronie, a spory asortyment pozwala na dokonanie trafnego wyboru. Potrzebne przybory kominkowe są niezawodne i wysokiej jakości. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nowoczesne akcesoria kominkowe służące do sterowania piecykiem.

Akcesoria do wygodnego sterowania kominkiem

Czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać możliwości swojego kominka? Jednym z akcesoriów kominkowych jest moduł Wi-Fi do zdalnego sterowania (np. EC Mod 2, CM Mod), który usatysfakcjonuje każdego właściciela kominka. Dzięki temu komponentowi możesz wykonać szereg czynności w zakresie obsługi i monitorowania pracy piecyka bez konieczności podchodzenia do piecyka. Zestaw ten umożliwia sterowanie urządzeniem z każdego zakątka mieszkania lub domu. W skład tego zestawu wchodzi: stacja dokująca, radioodbiornik i pilot zdalnego sterowania. Nasze przyrządy do kominka są solidne, trwałe i niezawodne.

Dlaczego warto zamówić u nas akcesoria kominkowe?

W naszym sklepie warto kupować nowoczesne akcesoria kominkowe, gdyż ceny nie są wygórowane, a jakość produktów jest naprawdę wysoka. Poza tym kupując w sklepie online, zyskujesz czas i nie musisz martwić się, że produkt nie spełni twoich oczekiwań. Ponadto decydując się na nasze akcesoria, masz pewność dokonania trafnego wyboru. Akcesoria do kominka z naszego sklepu to gwarancja solidności, trwałości i niezawodności.