Piecyki z nadmuchem

Pokazano 1-12 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Piec na pellet Caminetti Montegrappa Nodo 4 kW z nadmuchem

3 990,00 zł -250,00 zł 3 740,00 zł
 • -250,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Thelma 9kW z nadmuchem

5 900,00 zł -2 010,00 zł 3 890,00 zł
 • -2 010,00 zł

Piec na pellet z nadmuchem Eva Calor Delia 9 kW

3 990,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor - Elsa 9,5kW z nadmuchem

3 990,00 zł

Piecyk Pelletowy Eva Calor POLY 9kW

4 190,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Giada 9kW

5 390,00 zł -1 100,00 zł 4 290,00 zł
 • -1 100,00 zł

Piec na pellet Caminetti Montegrappa Piano 7 kW z nadmuchem

4 790,00 zł -200,00 zł 4 590,00 zł
 • -200,00 zł

Piecyk na pellet NOA 6kW Eva Calor

4 890,00 zł

Piec na pellet Caminetti Montegrappa Elica 9,0 kW z nadmuchem

5 490,00 zł -500,00 zł 4 990,00 zł
 • -500,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Martina 11 kW - z nadmuchem

5 490,00 zł

Piecyk na pellet EvaCalor z nadmuchem Heidi 6kW

5 896,81 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Karina 9 kW

5 990,00 zł

Kominek na pellet z nadmuchem

Chcesz ogrzać swój dom ciepłem pochodzącym z naturalnego ognia? Wybierz włoskie piecyki z nadmuchem, które są wydajne, łatwe w obsłudze i atrakcyjne pod względem wyglądu. Na przyjemność przebywania w domu ogromny wpływ ma atmosfera. Oczywiście ta kreowana przez domowników jest bardzo ważna, ale równie istotny jest komfort cieplny, który można uzyskać za pomocą odpowiednich urządzeń. Dostarczane przez nas włoskie piecyki nie tylko efektywnie ogrzeją powietrze w Twoim domu, ale również podkreślą oryginalny styl wnętrza.

Jak działają piecyki z nadmuchem?

Szukając oszczędnych rozwiązań, nie można przejść obojętnie obok piecyków, do których wykorzystywany jest pellet. To ekologiczne paliwo mające formę granulatu, które produkowane jest z odpadów roślinnych m.in. trocin powstałych w zakładach tartacznych podczas obróbki produktów drzewnych. Przystosowane do jego spalania piecyki, pozwalają szybko i efektywnie podnieść temperaturę we wnętrzu do indywidualnie określonego poziomu.

Wybierając piece z nadmuchem, warto wiedzieć, że stosowane są do ogrzewania jednego pomieszczenia. Ich instalacja nie jest skomplikowana, wystarczy podłączyć piec pod komin i prąd, dosypać pelletu i ustawić odpowiednią dla siebie temperaturę. Nagrzewanie za pomocą tego rodzaju pieca polega na tym, że ciepłe powietrze wtłaczane jest do pomieszczeń poprzez wentylator, dzięki czemu nie musisz długo czekać na nagrzanie się wnętrza. Nasze nowoczesne zautomatyzowane piece zapewniają długi czas pracy na jednym załadunku.

Piecyki na pellet z nadmuchem - jaki model wybrać?

Temperatura panująca w pomieszczeniach, odpowiadająca preferencjom domowników, korzystnie wpływa na nastrój i poczucie bezpieczeństwa, dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości rozwiązania grzewcze. Włoski piecyk na pellet z nadmuchem stworzy przytulny klimat pod względem odczuć termicznych, ale co równie istotne, estetycznych. Dobierając piec do swojego lokum, należy dokładnie poznać niezbędne dane techniczne. Piece o parametrach dopasowanych m.in. do wielkości danego pomieszczenia pozwolą w pełni cieszyć się ich właściwościami.

Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby w Twoim domu zagościło przytulne ciepło.

 • Moc i wielkość

Szukasz piecyka, który ogrzeje małe lub średnie pomieszczenie? W naszej ofercie znajdziesz urządzenia o różnej mocy i wielkości, które z powodzeniem dobierzesz do rozmiarów danego wnętrza. Jedną z propozycji może być kompaktowy piecyk Thelma o mocy 9 kW, który idealnie nadaje się do wnętrz o mniejszej kubaturze. Niewielkie rozmiary piecyka pozwolą optymalnie zagospodarować przestrzeń w salonie lub innym pokoju w Twoim domu.

 • Kształt

Kominek na pellet z nadmuchem do jednego pomieszczenia dobierzesz również pod kątem kształtu. W naszym asortymencie znajdziesz piece o klasycznych kształtach, ale nie tylko. Jednym z ciekawszych przykładów jest piecyk Heidi o nietypowej cylindrycznej obudowie. Płynny kształt w połączeniu z lakierowaną stalą, która została uzupełniona o elementy ceramiczne, sprawia, że piecyk prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

 • Estetyka

Dzięki pomysłowości producenta, każdy może wybrać idealny wariant piecyka adekwatny do własnych oczekiwań. Marzysz o piecu, który będzie nawiązywać do tych z dawnych lat? Model Evoca ze ściankami wyłożonymi włoską ceramiką z wytłoczonymi owalnymi wzorami, które nadają piecykowi klasycznego wyglądu, przypadnie do gustu wielbicielom tradycyjnego wzornictwa. Natomiast miłośnikom futurystycznych wzorów spodoba się np. prosty w formie i bardzo elegancki piecyk na pellet z nadmuchem Ethica Li, który dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Styl i wygoda - jakie funkcje posiada piec nadmuchowy?

Kominek na pellet z nadmuchem uzbrojony w inteligentne funkcje jest łatwiejszy i wygodniejszy w obsłudze. Decydując się na urządzenia grzewcze, warto zapoznać się z najważniejszymi dodatkami, jakie zastosowano w piecach:

 • cyfrowe jednostki zdalnego sterowania, które dają możliwość dopasowania temperatury do indywidualnych wymagań,
 • kilkustopniowa regulacja mocy,
 • system kontroli temperatury - czujniki utrzymujące temperaturę na ustawionym poziomie
 • termostaty bezpieczeństwa,
 • możliwość zdalnego sterowania piecykiem za pomocą WiFi.

Znaczenie ma również obudowa pieca. Dzięki dostępności różnorodnych modeli dobierzesz kominek nadmuchowy na pellet w swoim ulubionym stylu. Dodatkowym atutem wizualnym jest również możliwość obserwowania ognia przez szklane drzwiczki, co jeszcze bardziej podkreśli atmosferę domowego ogniska.

Zalety ogrzewania piecem nadmuchowym

Ciepło emitowane przez kominek z nadmuchem jest niezwykle przyjemne i zdecydowanie zachęca do spędzania czasu w danym pomieszczeniu. Sprawdź, dlaczego warto wybrać wolnostojący kominek na pellet:

 • pomieszczenia nagrzewają się szybko i równomiernie,
 • wykorzystanie ekologicznego paliwa, które zapewnia czyste spalanie i jest wygodne w przechowywaniu,
 • cichy wentylator, który nie przeszkadza podczas odpoczynku,
 • nie trzeba montować tradycyjnych grzejników, co podnosi estetykę wnętrz i oszczędza miejsce,
 • łatwość utrzymania paleniska w czystości - wyjmowany popielnik z grubej blachy, aby łatwiej usunąć popiół.

Włoski producent zadbał o zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa. Piecyki spełniają wymogi określone przez normy dotyczące emisji spalin, w tym m.in. pyłów, tlenków węgla. Proponowane przez nas urządzenia zamontujesz np. w swoim domowym salonie, ale również zastosujesz je do ogrzania pomieszczeń gospodarczych czy warsztatu.

Jeśli szukasz ekonomicznych i ekologicznych urządzeń grzewczych, odwiedź nasz sklep. Skorzystaj z dostępu do wielu modeli piecyków dzięki naszej stronie. W naszej ofercie znajdziesz piec nadmuchowy odpowiadający indywidualnym wymaganiom.