Piecyki na pellet z DGP

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Piecyk na pellet Eva Calor Marisa 9 kW - DGP PREMIUM

6 290,00 zł -300,00 zł 5 990,00 zł
 • -300,00 zł

Piec na pellet Eva Calor IRMA 9 kW z DGP

6 490,00 zł

Piec na pellet Nella Plus 9 kW Eva Calor.

6 590,00 zł

Piecyk na Pellet MARISA DGP +komin+elementy spalinowe

7 280,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor - Irene 11,5kW z dystrybucją powietrza

8 290,00 zł

Piecyk na pellet EvaCalor Viola 11kW

8 690,00 zł

Piecyk na pellet Retta 11,5kW DGP

11 990,00 zł -3 100,00 zł 8 890,00 zł
 • -3 100,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor Nia 15 kW z DGP

9 390,00 zł -400,00 zł 8 990,00 zł
 • -400,00 zł

Piecyk na pellet Eva Calor GIUSY 15 kW z DGP

9 190,00 zł

Piecyk na pellet EvaCalor Denise 11kW

9 490,00 zł

Piecyk na pellet EvaCalor Rachele 11kW

9 690,00 zł

Debora

15 690,00 zł -5 930,00 zł 9 760,00 zł
 • -5 930,00 zł

Piecyki na pellet z DGP

Jak podnieść temperaturę we wnętrzach w kontrolowany i ekologiczny sposób? Wybierz piecyki na pellet z systemem DGP, czyli dystrybucją gorącego powietrza, które zapewniają szybkie, wydajne i skuteczne ogrzewanie. Każdy, kto ceni sobie ciepło domowego ogniska i szuka nowoczesnych rozwiązań grzewczych na sezon jesienno-zimowy, powinien zainwestować w zautomatyzowane włoskie piecyki.

Piece z dystrybucją gorącego powietrza - jak działają?

Piecyki z dystrybucją gorącego powietrza na pellet to rozwiązanie, dzięki któremu podniesiesz temperaturę we wnętrzu, nie tylko tam, gdzie znajduje się kominek, ale również w odizolowanych od siebie pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki systemowi składającemu się z kanałów grzewczych podłączonych pod piec i doprowadzonych do pomieszczeń, które mają być ogrzane. Każdy z kanałów zakończony jest estetyczną kratką wentylacyjną. Posiadając piecyk na pellet z DGP, nie musisz montować grzejników, zyskując tym samym w pokojach dodatkową przestrzeń do zagospodarowania.

Jaki model piecyka na pellet z DGP wybrać?

Chcąc w pełni korzystać z efektywnego działania wolnostojącego piecyka na pellet, należy m.in. dobrać odpowiedni model urządzenia dopasowany do kubatury pomieszczeń. Na naszej stronie znajdziesz wiele opcji do wyboru, a przy każdej z nich szczegółowe dane techniczne, które ułatwią Ci dokonanie trafnego wyboru. Jeśli jednak nie jesteś pewny, jaki piecyk będzie najlepszy, chętnie doradzimy, aby urządzenie spełniało Twoje oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Poniżej znajduje się kilka parametrów wraz z przykładami, które warto brać pod uwagę, wybierając piecyk na pellet DGP do swojego domu.

 • Moc piecyka

Jedną z właściwości, które mają znaczenie podczas zakupu piecyka, jest jego moc umożliwiająca ogrzanie pomieszczeń o określonej powierzchni. Do małych wnętrz polecamy model Marisa o mocy 9 kW z nadmuchem i dystrybucją gorącego powietrza na dwa pomieszczenia o łącznej kubaturze 200 m3. Ten typ piecyka sprawdzi się idealnie w małym domu. Potrzebujesz piecyka o większej mocy? Naszą propozycją jest piecyk Letizia 15 kW zapewniający ogrzanie trzech pomieszczeń, których łączna kubatura wynosi 320 m3.

 • Forma

Lubisz, kiedy urządzenia są nie tylko funkcjonalne, ale również dobrze wyglądają? Produktem, który zainteresuje osoby poszukujące piecyków o uniwersalnym wzornictwie, jest model Nia 15 kW. To piec typu slim o niewielkich wymiarach i znakomitej wydajności. Lakierowane stalowe panele prezentują się bardzo oryginalnie i pasują do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Ciekawym wariantem jest piecyk TOP NX wyróżniający się zaokrągloną obudową, która dostępna jest w dwóch kolorach - kremowym lub błyszczący burgund.

 • Styl

Włoskie kominki charakteryzuje niepowtarzalny styl. Różnorodność wzorów, kolorów i kształtów sprawia, że każdy znajdzie piecyk wpisujący się w aranżację jego wnętrz. Jednym z wielu przykładów jest nowoczesny i minimalistyczny kominek Noir NX, do wyboru w kolorze czarnym lub czerwonym, który będzie doskonale prezentować się w awangardowych pomieszczeniach. Odmienny styl reprezentuje piecyk Country NX w ponadczasowym stylu retro. Jego boki oraz górna część obudowy została uzupełniona wysokiej jakości włoską ceramiką, dzięki czemu przypomina tradycyjny piec kaflowy.

Piecyki z DGP - jakie mają funkcje?

Stylowy włoski piecyk na pellet z DGP wyposażony w praktyczne funkcje jest niezastąpionym dodatkiem do każdego domu. Wieczorny odpoczynek przy kominku i oglądanie ognia przez szybę to jedna z niezastąpionych zalet naszych piecyków, ale nie można zapomnieć o ich przemyślanych funkcjonalnościach, dzięki którym w kilka chwil uzyskasz oczekiwany komfort termiczny. Należą do nich m.in.:

 • łatwy w obsłudze panel sterowania, za pomocą którego ustawisz czas pracy piecyka i temperaturę, która najbardziej Ci odpowiada,
 • funkcja automatycznego zapalania i wygaszania,
 • kilka stopni regulacji mocy, co umożliwia kontrolę temperatury oraz pozwala oszczędzić paliwo,
 • moduł WiFi do kontroli zdalnej przez smartfon lub tablet.

Piece z dystrybucją powietrza pozwalają wprowadzić przytulną atmosferę we wnętrzach. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów dotyczących działania piecyków, zapoznaj się z opisem konkretnego modelu lub skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dlaczego warto zamówić kominek z dystrybucją powietrza?

Czy przypuszczałeś, że ogrzewanie domu może być lekkie, łatwe i przyjemne? Kominki z dystrybucją gorącego powietrza nie wymagają dużych nakładów sił, aby móc cieszyć się optymalną temperaturą. Wystarczy nasypać pelletu, ekologicznego granulatu wyprodukowanego z odpadów drzewnych, i ustawić za pomocą panelu sterowniczego indywidualne parametry. Szybko odczujesz zmianę klimatu i otulające Cię ciepło.

Kominek na pellet z DGP jest chętnie wybieranym urządzeniem grzewczym dla domu, ponieważ ma wiele cennych zalet.

 • Dystrybucja powietrza, którą zapewniają niezależne wentylatory, umożliwia ogrzanie kilku pomieszczeń w jednym czasie.
 • Wydajność spalania pelletu.
 • Wyjmowany popielnik ułatwiający usuwanie popiołu i utrzymanie czystości wokół kominka.
 • Włoska estetyka - dostępnych jest wiele modeli o różnorodnej stylistyce i możliwość oglądania ognia poprzez przeszklone drzwiczki.

Sprawdź ofertę naszego sklepu, w którym znajdziesz idealny kominek na pellet z dystrybucją gorącego powietrza do wygenerowania ciepła, które pozytywnie wpłynie na domową atmosferę. Odwiedź nasz sklep, w którym czeka na Ciebie profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, pomoc na każdym etapie zamówienia i montaż na terenie Polski.