Nagrzewnice na pellet

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

DUNA 20,5 kW - nadmuchowa nagrzewnica o dużej wydajności

23 990,00 zł

Nagrzewnica nadmuchowa na Pellet FUTURA 18,5kW

23 990,00 zł

Piecyk Aria 30 kW

39 900,00 zł

ARIA 50 KW

45 900,00 zł

Znajdujące się w naszym sklepie nagrzewnice na pellet włoskiej produkcji to nowoczesne urządzenia stanowiące wydajne źródło ciepła dla pomieszczeń różnego typu. Dzięki swoim wysokowydajnym parametrom w krótkim czasie ogrzeją pomieszczenia o dużej kubaturze, a zastosowane w nich systemy sterowania pozwolą swobodnie regulować pracę urządzania i tym samym zoptymalizować ilość zużywanego pelletu. Ogrzewanie nadmuchowe to automatyka pracy gwarantująca bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz troska o środowisko naturalne.

Jak działają Nagrzewnice na pellet?

Innowacyjne nagrzewnice na pellet, podobnie jak piece nadmuchowe, podnoszą temperaturę w pomieszczeniach za pomocą nagrzanego powietrza, które może być rozprowadzane w dwojaki sposób. W pierwszym przypadku emitowanie gorącego powietrza odbywa się z wykorzystaniem wysokowydajnej turbiny, dzięki której ciepło dostarczane jest do wnętrza bezpośrednio z nagrzewnicy. Natomiast inne modele nagrzewnic pozwalają na dystrybucję ciepłego powietrza za pomocą instalacji składającej się z kanałów wentylacyjnych, dzięki czemu można łatwo ogrzać kilka oddzielonych od siebie pomieszczeń.

Gdzie stosować nagrzewnice?

Nagrzewnice powietrza na pellet mają szerokie zastosowanie, ponieważ przeznaczone są do ogrzewania dużych powierzchni, w związku z tym sprawdzą się nie tylko w budynkach mieszkalnych. Z powodzeniem mogą być instalowane w takich obiektach jak: szklarnie, pawilony ogrodnicze, warsztaty, biura typu open space, gabinety czy hale przemysłowe bądź sportowe. Dające efektywne ciepło nagrzewnice nadmuchowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania.

Nagrzewnica powietrza - jaką wybrać?

Chcąc cieszyć się komfortem cieplnym w domu lub np. obiektach usługowo-przemysłowych, warto wziąć pod uwagę nasze nagrzewnice powietrza, które możesz dobrać, w zależności od indywidualnych potrzeb, dobierając odpowiednie parametry. Jedną z naszych propozycji jest nagrzewnica Diuna 20,5 kW, która działa jak piec nadmuchowy. Wbudowany elektroniczny system sterowników pozwala ustawić jeden z pięciu poziomów mocy, aby dynamicznie i ekonomicznie ogrzać pomieszczenie o kubaturze 400 m3. Potrzebujesz ogrzać większe przestrzenie? Polecamy nagrzewnicę ARIA 50 kW, która wypełni przyjemnym ciepłem wnętrze o kubaturze wynoszącej aż 1170 m3.

Ciekawym rozwiązaniem jest zaawansowana nagrzewnica, która została stworzona z myślą ogrzania kilku pomieszczeń. To model Futura z linii Eva Calor o mocy 15 lub 19 kW do wyboru, za pomocą którego powietrze zostanie rozprowadzone do oddzielnych czterech pomieszczeń. Ponadto istnieje możliwość niezależnej regulacji temperatury w danym pomieszczeniu, aby nie generować niepotrzebnej straty paliwa i energii.

Dlaczego warto zmówić nagrzewnice na pellet?

Oferowane przez nas włoskie urządzenia grzewcze mają wiele zalet wynikających z ich niezwykle przydatnych funkcji. Szybkie nagrzewanie dużych powierzchni, wygodne użytkowanie czy utrzymanie optymalnej temperatury bez konieczności ciągłego nadzoru to niektóre z korzyści, jakie możemy wymienić. Sprawdź, dlaczego nagrzewnice powietrza na pellet są inwestycją, która Ci się opłaci:

  • opalanie pelletem - to wysokoenergetyczne i zarazem ekologiczne paliwo pochodzenia roślinnego wytwarzające znikome ilości spalin i niewiele popiołu,
  • możliwość korzystania z dużego zasobnika na pellet zapewnia długotrwałą autonomiczną pracę,
  • wmontowany sterownik z kilkoma poziomami mocy oraz automatyczne rozpalanie i wygaszanie,
  • automatyczne czyszczenie - zachowanie porządku nie jest problemem ze względu na samoczyszczący się ruszt i wysuwany popielnik ułatwiający usuwanie popiołu.

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś poznać więcej szczegółów dotyczących danego modelu nagrzewnicy? Skontaktuj się z nami, chętnie przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje o naszych nagrzewnicach.