Kuchnie na pellet

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Pieco-Kuchnia Eva Calor NINA wolnostojąca

10 200,00 zł

Piecyk z Piekarnikiem Eva Calor Biscotto 8,5kW

11 490,00 zł

Pieco-kuchnia Eva Calor Enrica 9kW z piekarnikiem

14 590,00 zł

Urządzenie będące równocześnie źródłem ciepła i sprzętem umożliwiającym gotowanie? W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, kuchnie na pellet włoskiego producenta, dzięki którym nie tylko ogrzejesz pomieszczenie, ale przede wszystkim wygodnie przygotujesz jedzenie dla swojej rodziny. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma zamontowanej instalacji gazowej. Jeśli potrzebujesz wielofunkcyjnego, ekologicznego i wydajnego urządzenia opalanego pelletem dla swojego domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak działa kuchnia opalana pelletem?

Ogromnym atutem nowoczesnej pieco-kuchni jest nieskomplikowany sposób działania. Przemyślna konstrukcja i wmontowane funkcje mają na celu jak najbardziej usprawnić obsługę urządzenia. Chcąc korzystać z piecyka, wystarczy wsypać pellet do zasobnika, aby podajnik przeniósł je do paleniska. Tam elektryczna zapalarka wznieca ogień, natomiast wentylator dostarcza potrzebne powietrze, które jest niezbędne podczas procesu spalania. Naturalny ogień podniesie temperaturę w pomieszczeniu do określonego poziomu oraz umili wszelkie kuchenne prace.

Wybierając piec na pellet do kuchni spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa i emisji spalin, zyskujesz przyjemne gotowanie i przytulne ciepło, dbając jednocześnie o swoje otoczenie. Zastosowana zaawansowana technologia daje gwarancję wydajnej pracy połączonej z troską o środowisko.

Jaką kuchnię na pellet wybrać?

Nowoczesny piec kuchenny na pellet przeznaczony jest do tego, aby efektywnie ogrzewać pomieszczenie naturalnym ogniem oraz czerpać przyjemność z możliwości wygodnego gotowania i pieczenia. Piece z funkcją kuchni z linii Eva Calor to zgrane połączenie tradycji z nowoczesnością. Są idealne nie tylko dla domu, ale i wszelkiego rodzaju domków letniskowych. Dla Twojej wygody i możliwości dopasowania piecyka do indywidualnych wymagań oferujemy kuchnie na pellet różnego typu. Sprawdź, która z nich będzie najlepiej pasować do Twojego domu.

  • Pieco-kuchnia z płytą grzewczą

Jednym z rozwiązań jest piec na pellet do kuchni z nadmuchem, a dokładnie model Nina, w którym zastosowano płytę grzewczą przeznaczoną do gotowania. Płyta dostępna jest w tradycyjnej wersji stalowej lub ceramicznej, która będzie pasować do nowoczesnej kuchni. Wbudowany nadmuch sprawia, że pomieszczenie szybko się nagrzewa w sezonie jesienno- zimowym, natomiast latem i w trakcie gotowania, można go w prosty sposób wyłączyć.

  • Piecyk z piekarnikiem

Interesuje Cię kuchnia na pellet w wersji z piekarnikiem? Proponujemy zapoznać się z modelem Biscotto 9,5 kW, który oprócz tego, że ma wmontowany piekarnik, posiada również system dystrybucji gorącego powietrza. Dzięki temu może posłużyć do ogrzania nawet dwóch pomieszczeń. Ten automatyczny piecyk z funkcją piekarnika wpisze się idealnie w nowoczesną, ale i klasyczną aranżację pomieszczenia kuchennego.

  • Piecyk z piekarnikiem i płytą grzewczą

Urządzeniem, w którym zastosowano wszystkie rozwiązania, jest wolnostojący piecyk Enrica 9 kW. Oprócz zadania grzania możesz również gotować na nagrzanej płycie o szerokości 90 cm oraz korzystać z wbudowanego piekarnika. Wyjątkowe włoskie wzornictwo piecyka Enrica to kwintesencja najlepszego stylu, dzięki któremu, tuż obok wizji naturalnego ognia, każda kuchnia zyska niepowtarzalny klimat.

Dlaczego warto wybrać kuchnie na pellet?

Wysoki komfort użytkowania to jeden z kluczowych warunków, jakim kierują się użytkownicy urządzeń kuchennych. Wbudowany zautomatyzowany system pozwala korzystać z kuchni w pełni komfortowo w zakresie gotowania i pieczenia oraz uzyskania optymalnej temperatury w pomieszczeniu. Kuchnie na pellet w roli urządzenia grzewczego usprawnią codzienne funkcjonowanie.

Poznaj najistotniejsze zalety kuchni opalanej pelletem:

  • jedno urządzenie zamiast kilku - ogrzeje wnętrze i posłuży do gotowania,
  • nowoczesne sterowniki przeznaczone do uzyskania i utrzymania pożądanej temperatury,
  • wygodne przełączanie między trybem ogrzewania pomieszczeń, a możliwością korzystania z piekarnika lub płyty grzewczej,
  • automatyczne wyłączanie urządzenia przy uzyskaniu odpowiedniej temperatury,
  • opalanie granulatem drzewnym, czyli pelletem, ma korzystny wpływ na środowisko naturalne i ułatwia utrzymanie porządku wokół urządzenia.

Decydując się na włoskie piece kuchenne w wersji z nadmuchem lub systemem DGP, zyskujesz efektywne ogrzewanie oraz możliwość gotowania z wykorzystaniem jednego urządzenia. Potrzebujesz pomocy w wybraniu najlepszego rozwiązania dla Twojego domu? Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy przedstawią szczegółowe informacje na temat każdego modelu kuchni na pellet.