Caminetti Montegrappa

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Piec na pellet Caminetti Montegrappa Nodo 4 kW z nadmuchem

3 990,00 zł -250,00 zł 3 740,00 zł
  • -250,00 zł

Piec na pellet Caminetti Montegrappa Piano 7 kW z nadmuchem

4 790,00 zł -200,00 zł 4 590,00 zł
  • -200,00 zł

Piec na pellet Caminetti Montegrappa Elica 9,0 kW z nadmuchem

5 490,00 zł -500,00 zł 4 990,00 zł
  • -500,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Timbro NPS EVO 7/10 kW z nadmuchem

8 790,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Duglia 10 kW SLIM z DGP

8 990,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Ronde NPS EVO 7/10 kW z nadmuchem

9 190,00 zł

Cichy Piecyk na pellet ALPINA NPS EVO 7kW-10kW z nadmuchem na 1 pomieszczenie

9 590,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Evoca NPS EVO 7/10 kW z nadmuchem

10 190,00 zł

Atomo

10 290,67 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Tile NX EVO 10 kW z DGP

10 990,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Tile NIS EVO 9 kW z nadmuchem + WiFi gratis

11 190,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Timbro NX EVO 10 kW z DGP

11 290,00 zł

Piecyk z charakterem dla Twojego domu? Nasza propozycja to włoskie kominki Caminetti Montegrappa na pellet, które dostarczą ciepło w sposób efektywny oraz staną się atrakcyjną częścią aranżacji salonu, gabinetu lub innego wnętrza. Innowacyjna technologia zastosowana w oferowanych piecykach zapewnia automatyczną pracę i oszczędne grzanie. Dzięki inteligentnym funkcjom zoptymalizujesz zużycie paliwa, ustawiając moc piecyka zgodnie z indywidualnymi preferencjami i w zależności od aktualnego zapotrzebowania na ciepło.

Piecyki z linii Caminetti Montegrappa z nadmuchem

Przykładem piecyka, który posiada nadmuch do jednego pomieszczenia, jest Top NP. Ten model reprezentuje uniwersalny włoski styl i dostępny jest w dwóch wariantach mocy - 6kW i 9kW. Ciekawy zaokrąglony kształt nadaje piecykowi lekkości i jednocześnie lekko futurystycznego wyglądu, natomiast niewielkie gabaryty nie ograniczają dostępu do innych elementów wyposażenia wnętrz. Piecyk ma wbudowany cyfrowy panel sterowania z automatycznym systemem zasilania i kontroli spalania.

Ze względu na swoje parametry oraz wyjątkowy styl może pracować w rozmaitych pomieszczeniach. Można kontrolować czas pracy urządzenia, a tym samym ilość zużytego pelletu. Konieczności dokładania paliwa jest ograniczona do minimum i nie jest często potrzebna, gdyż piecyki spalają naprawdę niewiele paliwa, co pozwala generować oszczędności.

Piecyki Caminetti Montegrappa z DGP

Piecyk z dystrybucją gorącego powietrza, który dodatkowo posiada nadmuch to Timbro NX. Ta seria piecyków jest prawdziwą rewolucją wśród kominków na pellet. Piece wolnostojące stały się atrakcyjnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych. Gorące powietrze zostaje przeniesione do innych miejsc za pomocą aż trzech wentylatorów, z których każdy ma regulację nawiewu. Jest możliwość podłączenia termostatu pokojowego, który po uzyskaniu żądanej temperatury wyłącza piecyk, a w przypadku spadku temperatury automatycznie rozpala piecyk.

Dzięki wymuszonej konwekcji gorące powietrze wydmuchiwane jest na zewnątrz piecyka i tłoczone kanałami dystrybucyjnymi do sąsiednich pomieszczeń. Takie rozwiązanie podnosi komfort termiczny, poprawiając rozkład temperatur w domu. Zastosowanie najnowszych technologii w urządzeniach Caminetti Montegrappa gwarantuje cichą pracę, cyfrowy panel z czytelnym menu wygodę użytkowania, natomiast wspaniałe włoskie wzornictwo idealnie pasuje do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Stylowe kominki Caminetti Montegrappa - jaki wybrać?

Oczywistą sprawą jest wysoka jakość kominków Caminetti Montegrappa, które wykonane są tylko z najlepszych materiałów. Kupując ten produkt, otrzymujesz gwarancję trwałości, solidności i bezawaryjności. Stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. W zależności od wysokości ceny dobierzesz piecyk o różnej mocy 6kW lub 9kW i inne.

Ciekawą opcją jest kupno piecyka z A.S.S. (Automatic Security System), czyli automatycznym systemem bezpieczeństwa. Dzięki niemu użytkownik ma gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa podczas pracy urządzenia. Dodatkowym plusem piecyków od Caminetti Montegrappa jest ich łatwość czyszczenia i konserwacji, które zajmują tylko chwilkę. Z pewnością staną się ozdobą pomieszczeń, a ciepłem umilą chwile jesienno-zimowe.

Odwiedź nasz sklep. Oferujemy produkty wysokiej jakości, a nasza strona dostarczy niezbędne informacje o konkretnych modelach piecyków. Dzięki dostępności nowoczesnych technologii kominek w 100% zastępuje inne rodzaje ogrzewania domu.