Piece z zamkniętą komorą spalania

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Piecyk na pellet Eva Calor - Nora 6,5 kW Hermetic

7 990,00 zł

Piec na pellet Eva Calor - Manola 9 kW Hermetic

9 890,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Tile NES EVO 10 kW hermetyczny z nadmuchem

10 490,00 zł

Cecilia

10 645,95 zł

Piecyk na pellet Diletta 10kW

10 990,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Ronde NES EVO 10 kW hermetyczny z nadmuchem

11 490,00 zł

ALPINA NES10 EVO-Cichy, hermetyczny piecyk na pellet z nadmuchem na 1 pomieszczenie, moc 10 kW

11 790,00 zł

Piecyk na pellet EvaCalor slim Serena

11 990,00 zł

Silence

12 480,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Evoca NES EVO 10 kW hermetyczny z nadmuchem

12 590,00 zł

Piec na pellet EvaCalor Diva 9,5kW

12 690,00 zł

Piecyk na pellet Caminetti Montegrappa Gassa NES EVO 10 kW hermetyczny z nadmuchem

13 990,00 zł

Nowoczesne urządzenia grzewcze na pellet dają gwarancję bezpiecznego i wydajnego działania. Wybierając piece z zamkniętą komorą spalania włoskiego producenta, zyskujesz nie tylko ekonomiczne ogrzewanie, ale dodatkowo stylowy dodatek do swojego domu. Piece na pellet z zamkniętą komorą spalania to najlepszy wybór dla właścicieli domów, którzy chcą w czysty i wydajny sposób ogrzać swoje lokum.

Jak działają piece z hermetyczną komorą spalania?

Hermetycznie zamknięta komora spalania zastosowana w piecykach zapewnia w pełni bezpieczny sposób ogrzewania. Tego typu urządzenia stosowane są w nowoczesnym budownictwie, którego jednym z głównych założeń jest energooszczędność. Oferowane przez nas piece z linii HERMETIC, czyli z zamkniętą komorą spalania, przeznaczone są do budynków z systemem wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Piece z hermetyczną komorą spalania pobierają powietrze niezbędne do procesu spalania z zewnątrz budynku poprzez przewód powietrzno-wentylacyjny. System ten zapewnia dopływ do komory spalania odpowiedniej ilości powietrza przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i wydajności. Gorące spaliny natomiast usuwane są przez wentylator na zewnątrz budynku.

Piece z zamkniętą komorą spalania - jaki wybrać?

Różnorodność modeli dostępna w naszym sklepie pozwoli Ci wybrać piec na pellet skrojony na miarę Twoich oczekiwań. W zależności od zapotrzebowania możesz wybrać piec, którym podniesiesz temperaturę z wykorzystaniem kanału nawiewnego wbudowanego w piecyk lub podłączonego do niego systemu kanałów do dystrybucji gorącego powietrza.

Dostępne w naszym sklepie urządzenia charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale również ciekawym designem, dzięki czemu każde wnętrze zyska miły dla oka dekoracyjny akcent. Zapoznaj się z oferowanymi przez nas urządzeniami, które ustawisz w dowolnym pomieszczeniu.

 • Piece kompaktowe z nadmuchem

Jeśli powierzchnia Twojego salonu lub innego pomieszczenia, w którym ma pojawić się piecyk na pellet, nie jest zbyt duża, proponujemy wybrać piecyk o kompaktowych wymiarach. Idealnym przykładem jest model Serena z zamkniętą komorę spalania. To wąski piecyk, który ma zaledwie 28 cm głębokości, w związku z tym łatwo wkomponujesz go w małe pomieszczenie np. łazienkę, sypialnię czy biuro. Pojemny zbiornik na pellet pozwala na wielogodzinną nieprzerwaną pracę urządzenia.

 • Piece z dystrybucją gorącego powietrza

Innym wartym uwagi przykładem jest piecyk Diletta 10,5 kW w wersji z nadmuchem oraz z systemem dystrybucji gorącego powietrza, czyli możliwością ogrzewania nawet trzech pomieszczeń. Podobnie jak wyżej wspomniany piecyk, Diletta również reprezentuje grupę piecyków typu SLIM o zmniejszonej głębokości. Zaokrąglone panele boczne w kilku wariantach kolorystycznych, szklane drzwiczki pozwalające swobodnie obserwować ogień, optymalne wymiary i wiele przydatnych funkcji to niektóre z zalet tego modelu piecyka.

Funkcje ułatwiające użytkowanie piecyka na pellet

Nasze piecyki na pellet to zaprojektowane przez najlepszych specjalistów intuicyjne w obsłudze nowoczesne urządzenia grzewcze. Dla wygody użytkowników zostały wyposażone w przemyślane i przydatne funkcje, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię. Posiadając w swoim domu łatwy w obsłudze piecyk z zamkniętą komorą spalania, będziesz mógł ogrzać swój pokój bez większego wysiłku. Sprawdź wybrane funkcje piecyków, które sprawiają, że obsługa urządzeń jest nie tylko niemal bezwysiłkowa, ale i dziecinnie prosta:

 • Możliwość zdalnego sterowania piecykiem za pomocą pilota.
 • Kilkustopniowa regulacja mocy roboczej.
 • Elektryczna rozpalarka samoczynnie rozpalająca ogień o zaprogramowanej porze.
 • Wbudowane specjalne czujniki kontrolują pracę urządzenia - automatycznie włączają lub wyłączają kocioł w zależności od ustawionej temperatury.
 • Wygodny programator umożliwiający ustawienie temperatury w trybie tygodniowym.
 • Funkcja opcjonalna - sterowanie piecykiem z wykorzystaniem modułu WiFi.

Zautomatyzowane piecyki wolnostojące nowej generacji to urządzenia, dzięki którym szybko ogrzejesz pomieszczenie.

Dlaczego warto zamówić piec z zamkniętą komorą spalania?

Obecnie dostępne piece na pellet z hermetyczną komorą spalania są uważane za bardziej wydajne i opłacalne niż inne źródła ogrzewania, ponieważ wykorzystują paliwo odnawialne i emitują mniej dwutlenku węgla na jednostkę wyprodukowanej energii. Hermetyczne piece na pellet gwarantują bezpieczne ogrzewanie i efektywne spalanie paliwa.

Jakie zalety mają piecyki na pellet i co daje korzystanie z zamkniętej komory spalania?

 • Nie pobierają powietrza z wnętrza pomieszczenia, co korzystnie wpływa na cieplną wydajność urządzenia.
 • Pozwalają osiągnąć komfort termiczny w krótkim czasie.
 • Solidne wykonanie i wysokiej jakości komponenty gwarantują długą żywotność urządzenia.
 • Bezpieczeństwo - komora jest odizolowana od pomieszczenia, więc nie ma ryzyka przedostania się do niego spalin.
 • Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Piece z zamkniętą komorą na pellet to wydajny sposób na ogrzanie domu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów ogrzewania. Oprócz aspektu ekonomicznego pamiętaj że ciepło emitowane przez włoskie urządzenia jest niezwykle przyjemne, co pozwoli Ci czerpać radość przebywania we wnętrzu, gdzie znajduje się piecyk.

Planujesz wymianę starego urządzenia, ale nie jesteś pewny, który piecyk typu HERMETIC będzie odpowiedni dla Twojego domu? Nasi doradcy chętnie pomogą dobrać urządzenie o odpowiednich parametrach, które skutecznie ogrzeje pomieszczenie i zapewni komfort termiczny wszystkim domownikom.