MB Pellet W
search
  • MB Pellet W
  • MB Pellet W
  • MB Pellet W

MB Pellet W

19 050,05 zł
Brutto
Moc: 27 kW
Rodzaj drzwi: Kwadratowe 56x56
Ilość

Przed zamówieniem zadzwoń lub napisz do nas:

507 863 853 kontakt@swiatpiecykow.pl

MB Pellet W - wkład kominkowy na pellet z płaszczem wodnym.</'p>

MB Pellet W to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą niedrogo i efektywnie ogrzewać swój dom, a jednocześnie wizja ognia, czystość, łatwa obsługa oraz troska o środowisko i zdrowie są dla nich priorytetem. Dostępna moc wkładów to: 15, 19, 23 lub 27 kW.

Caminetti Montegrappa wprowadziło nowy wkład do zabudowy z płaszczem wodnym, opalany pelletem. MB Pellet W to urządzenie dla tych, którzy planują zabudowę kominkową i chcą połączyć zalety pięknej wizji ognia, funkcjonalności automatycznego kominka na pellet z możliwością ogrzewania centralnego w całym domu. Wkład MB Pellet pozwala na ogrzewanie budynków o powierzchni nawet 350 m2, dodatkowo oferuje możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej.

W zbiorniku mieści się 40 kg pelletu, co pozwala na ciągłą autonomiczną pracę nawet do 44 godzin - czas pracy na jednym zbiorniku pelletu jest wielkością szacunkową i zależy od wielu czynników, takich jak moc urządzenia, zapotrzebowanie na ciepło, rodzaj instalacji grzewczej, klasa energetyczna budynku itp.

Wkłady serii MB Pellet charakteryzuje duży dorodny płomień dzięki zastosowaniu szerokiego, żeliwnego paleniska. Jego walory estetyczne podkreślają trzy rodzaje drzwi do wyboru - model Q - kwadratowe, V- vertical lub O - panorama. Ponadto można zamówić wkład MB Pellet W dwóch wariantach - z prawym lub z lewym zasypem - to bardzo ułatwia i rozszerza możliwości montażowe. Wkłady kominkowe na pellet Caminetti Montegrappa to urządzenia, w których zastosowano dolot powietrza do komory spalania z zewnątrz, system czystej szyby i w pełni zautomatyzowany proces palenia, z automatycznym systemem kontroli procesu spalania KCC, gwarantującym sprawność powyżej 90% i bardzo niskią emisji spalin.

Dodatkowym atutem jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą systemu THOMBOX dzięki apikacji na Twojego smartphona.

999 Przedmioty