• -3 000,00 zł
Promocja
search
  • Piecyk na Pellet TUGA 18 KW HYDRO
  • Promocja
  • Piecyk na Pellet TUGA 18 KW HYDRO
  • Piecyk na Pellet TUGA 18 KW HYDRO
  • Piecyk na Pellet TUGA 18 KW HYDRO
  • Piecyk na Pellet TUGA 18 KW HYDRO

Piecyk na Pellet TUGA 18 KW HYDRO

15 990,00 zł
12 990,00 zł Zniżka 3 000,00 zł
Brutto

Cena z montażem 11406brutto.

Oferta ze stawką 8% VAT TYLKO dla osób fizycznych dokonujących zakupu urządzenia na cele mieszkaniowe w ramach usługi kompleksowej tj. składającej się m. in. z doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, przy wykorzystaniu materiałów niezbędnych do podłączenia i szkolenia z obsługi pieca. Dotyczy jedynie osób fizycznych spełniających warunki art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT). Podana cena pieca NIE ZAWIERA kosztów m. in. doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Cena obejmująca całość kompleksowej usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta i miejscowych uwarunkowań.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

STWORZONY JAKO SERCE CENTRALNEGO OGRZEWANIA W TWOIM DOMU, PRZY JEDNOCZESNEJ RADOŚCI Z WIZJI OGNIA NAWET W MAŁYCH POMIESZCZENIACH

 

Prostota i efektywność - oto główne wytyczne, którymi kierują się konstruktorzy Caminetti-Montegrappa. Dzięki ich doświadczeniu powstał piecyk TUGA - niewielkich rozmiarów urzadzenie grzewcze z płaszczem wodnym, zamknięty w estetyczną, nowoczesną kształtem i funkcjonalną obudowę. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, model ten wyposażono w spory zbiornik na pellet o pojemności 24kg. Dzięki temu urządzenie może pracować przez wiele godzin bez konieczności dokładania paliwa. 

Piecyk na pellet TUGA od Caminetti-Montegrappa to idealne rozwiązanie do stworzenia centralnego ogrzewania w domu o kubaturze DO 400 m3 oraz przygotowania wody użytkowej. Dzięki swojej kompaktowej obudowie i niewielkim rozmiarom można go zamontować w domach, w których nie ma specjalnego pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię. Sprawność na poziomie 92,7% sprawi, że przez wiele godzin w Twoim domu będzie ciepło.

Zastosowano wysokiej jakości wymiennik wodny wykonany z atestowanej stali kotłowej dzięki czemu uzyskano dużą żywotność urządzenia. A dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

Standardowo model TUGA jest wyposażony we wbudowany programator, a dodatkowo można wyposażyć piecyk w moduł WiFi do zdalnego sterowania z urządzeń mobilnych.

Piecyk TUGA oferuje:

 

- 5 poziomów mocy

- Sterowanie manualne z możliwością programowania tygodniowego

- Możliwość regulacji pracy podajnika pelletu

- Możliwość podłączenia zewnętrznego termostatu

- Żeliwne palenisko z systemem dwupoziomowego spalania

- W pełni regulowane nóżki dające możliwość precyzyjnego wypoziomowania urządzenia

- Możliwość wyjęcia tacy na popiół co znacznie ułatwia czyszczenie

- Tylny, centralny wylot spalin

- Pełne wyposażenie hydrauliczne - wbudowana pompa, naczynie przeponowe, zawór bezpieczeństwa i odpowietrznik

2 Przedmioty